
Iako su žice ventilatora čvrsto stegle kosu dive, ona je nastavila da peva kao pravi profesionalac
Dok je pevala pesmu Halo, Beyonce je doživela pomalo bolnu nezgodu kada joj se kosa upetljala u ventilator koji je proizvodio specijalne efekte.
Sa turneje Mrs. Carter Show World Tour Beyonce će poneti brojne uspomene – što lepe, što pomalo neprijatne. Naime, kada je u ponedeljak uveče pevala u Montrealu, jedan od ventilatora koji su proizvodili efekat vetra sa ciljem da pevačicinu kosu načini još bujnijom, doveo je do potpuno suprotnog efekta!
Beyonceina čuvena bujna kosa uplela se u ventilator, ali se diva ponela kao pravi profesionalac pa je samo nastavila da peva dok je njen telohranitelj pokušavao da je oslobodi.
Na svu sreću, pevačica nije povređena a za njen ego možemo reći isto budući da je ubrzo potom pokazala da ume da se šali na svoj račun: Beyonce je na društvenu mrežu Instagram okačila video ovog događaja, a ispod videa se našalila izmenivši tekst pesme Halo tako da formira prigodnu šalu na račun događaja.
Pogledajte kako je izgledao ovaj događaj koji je Beyonce kasnije naterao na smeh:
U.H.N. / Tracara.com
POW
24/07/2013 at 9:53 am
Ona izgleda mora na svakom koncertu da ima bar neki peh. xDDD
Prvo fan koji je cupa za kosu, pa fan koji se onesvesti kad ga zagrli, sad ovo.. Ako prezivi ovu turneju, bice super xD
LoveRiRiandBey
24/07/2013 at 10:16 am
Najsavrsenija Bey ♥
Maja
24/07/2013 at 10:25 am
@POW…i fan koji je uhvatio za g*zu …. LOL
Ica
24/07/2013 at 1:35 pm
Grozna je
hahaha
24/07/2013 at 2:07 pm
Beyonceina čuvena bujna kosa? Mislite PERIKA? xD
B
24/07/2013 at 2:55 pm
I peva u isto vreme. QUEEN!!!
znaci oono
24/07/2013 at 2:57 pm
Kad sam procitao “cupava” prvo sam pomislio da nije mozda zaboravila da se obrije “tamo dole” kad ono kosa tjperika.
MJ's wife
24/07/2013 at 7:18 pm
hahaha kraljica kakvu je poruQ napisala na kraju xD <3 gotta luv Queen Bey
Katty
18/08/2013 at 3:22 pm
KRALJICA je kad je hrabro nastavila da peva ! We love you Queen B <3!