Connect with us

Iza scene: evo šta je sve potrebno za savršen izgled na crvenom tepihu



Foto

Iza scene: evo šta je sve potrebno za savršen izgled na crvenom tepihu

Selebriti par godine, Blake i Ryan

Blake Lively i Ryan Reynolds na Golden Globe dodeli nagrada (foro: WENN)

Ovogodišnja dodela prestižnih Golden Globe nagrada je završena, a ovaj događaj su svojim prisustvom ulepšale mnogobrojne zvanice iz sveta poznatih.

Crvenim tepihom prošetale su selebriti ličnosti u svojim glamuroznim kombinacijama i toaletama, izgledajući besprekorno, kao što se od njih i očekuje. Međutim, iza savršenih autfita kriju se sati i sati spremanja, isprobavanja i podešavanja, a najhrabrije dame, koje nemaju problem sa tim da ih svet vidi u opuštenom izdanju, bez šminke, neuredne kose i u čudnim pozama, podelile su interesantne momente iz svojih rituala spremanja na društvenim mrežama, dok su neki želeli da ovekoveče društvo sa kojim su čekali na početak ceremonije.

Goldie Hawn

Super pumped for the Golden Globes 💃🏼

Фотографија корисника Goldie Hawn (@officialgoldiehawn) дана

Reese Witherspoon

Countdown to the #GoldenGlobes 🏆 #GlamSquad #Prep @hairbyadir @mollyrstern Фотографија корисника Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) дана

Blake Lively

I did not wake up like this. Thank you @rodortega4hair @kristoferbuckle @enamelle @lorealmakeup @lorealhair

Фотографија корисника Blake Lively (@blakelively) дана

Kristen Bell

Step 1: morning matcha! @myencha #GoldenGlobes #wokeuplikethis #matcha Фотографија корисника kristen bell (@kristenanniebell) дана

Jessica Biel

  So, libations before noon were a bad idea?…#goldenglobespregame   Фотографија корисника Jessica Biel (@jessicabiel) дана

Emma Stone

Some say beauty is pain, others say it just ridiculous! And so is prepping for the #goldenglobes with this hilarious human being! #koreanskincaresilliness Фотографија корисника Rachel Goodwin (@rachel_goodwin) дана

Amy Schumer

  Getting ready is so harddsdddd! I have to sit here and breathe #goldenglobes   Фотографија корисника @amyschumer дана

John Legend i Chrissy Teigen

Red carpet relaxation. Photo by @blakelively Фотографија корисника John Legend (@johnlegend) дана

Kaley Cuoco

Julianne Hough

Going 🐻faced for the #goldenglobes2017 🤗

Фотографија корисника Julianne Hough (@juleshough) дана

Jessica Chastain

Sterling K. Brown

Ready for the @goldenglobes with the hottest chick in the game @ryanmichelleb

Фотографија корисника Sterling Brown (@sterlingkb1) дана

Mandy Moore

Nails are up first thanks to @essiepolish and @_michellesaunders. 💅🏻 #goldenglobes Фотографија корисника Mandy Moore (@mandymooremm) дана

Drew Barrymore

First it’s like this #goldenglobes #kbeauty

Фотографија корисника Drew Barrymore (@drewbarrymore) дана

And then it’s like that #goldenglobes @debraferullomakeup @hairbyjohnd @_leeharris_

Фотографија корисника Drew Barrymore (@drewbarrymore) дана

Sofia Vergara

Getting my essentials ready for tonight #goldenglobes2017 💃🏽💃🏽💃🏽😂😂😂😂 Фотографија корисника Sofia Vergara (@sofiavergara) дана

@jimmyfallon this was MY picture ✨✨✨✨😂😂😂#goldenglobes2017

Фотографија корисника Sofia Vergara (@sofiavergara) дана

Chris Hemsworth

  Heading to the golden globes, look at my hot date !! #goldenglobes @elsapatakyconfidential #whatssheholding   Фотографија корисника Chris Hemsworth (@chrishemsworth) дана

Felicity Huffman

How’s this for a before and after?? #GoldenGlobes, here we come!

Фотографија корисника Felicity Huffman (@felicityhuffman) дана

Heidi Klum

Golden Globes 😃 @maryammalakpour @lindahaymakeup @andylecompte @lorraineschwartz @j_mendel @tombachik Фотографија корисника Heidi Klum (@heidiklum) дана

Gina Rodriguez

Tracee Ellis Ross

Lea Michele

Ryan Seacrest

checking out @GiulianaRancic’s tan. we’re live next! #ERedCarpet #GoldenGlobes Фотографија корисника Ryan Seacrest (@ryanseacrest) дана

Sarah Jessica Parker

And in the always fiercely competitive category of which shoe to choose, the nominees are… x, Sj Фотографија корисника SJP (@sarahjessicaparker) дана

  Many hands. Many masters. I’m on my way. X, Sj   Фотографија корисника SJP (@sarahjessicaparker) дана

Loading...

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ne propustite

To Top