Najbolji kostimi poznatih za Noć veštica na jednom mestu

Objavljeno: 01.11. 18:20

Beyonce, Tina Knowles i Blue Ivy kao članice grupe Salt'n'Pepa (foto: Instagram/Beyonce)

Beyonce, Tina Knowles i Blue Ivy kao članice grupe Salt’n’Pepa (foto: Instagram/Beyonce)

I poznate ličnosti vole da se opuste na najzabavniji praznik u godini.

Od sestara Kardashian (osim Kim koja je ove godine preskočila maskiranje) do Heidi Klum koja je opet imala jedan od najoriginalnijih kostima, zvezde su se potrudile da budu što maštovitije u izboru maske za Noć veštica.

Ko je po vašem mišljenju imao najbolji kostim ove godine?

😂

A photo posted by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

A photo posted by KATY PERRY (@katyperry) on

A photo posted by Lena Dunham (@lenadunham) on

A video posted by therock (@therock) on

A photo posted by @amyschumer on

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on

A photo posted by Ryanlochte (@ryanlochte) on

Dorothy and scarecrow #halloween

A photo posted by Nick Jonas (@nickjonas) on

A video posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on

Unholy matrimony.

A photo posted by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

A photo posted by @nicolerichie on

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

A photo posted by Colton Haynes (@coltonlhaynes) on

Two belles and a beast

A photo posted by Jenna Dewan Tatum (@jennaldewan) on

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

A photo posted by ARIEL WINTER (@arielwinter) on

A photo posted by Mindy Kaling (@mindykaling) on

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on

A photo posted by Heidi Klum (@heidiklum) on

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on

A photo posted by Sarah Michelle (@sarahmgellar) on

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on



Loading...
ŠTA VI KAŽETE? Ostavite komentar


Komentari koji sadrže vređanje i širenje mržnju, kao i netoleranciju biće obrisani. Ukoliko želite sličicu pored komentara, registrujte se na sajtu www.gravatar.com

2 komentara

  1. kristina.zavisic94@gmail.com'

    Kk

    Kajlii!

    Thumb up 5 Thumb down 6

  2. draskovic.sara93@gmail.com'

    BabyMonster

    Nekako najoriginalnija mi je Beyonce nesvakidasnja, ovo ostalo je sve vec vidjeno, superheroji i ti fazoni, al mi Lindsay totalno stvorena da bude Harley haha tacno obje budalaste :D

    Thumb up 14 Thumb down 2

angela
Hot or not

Glumica iz serije ‘Zapadni svet’ praktično gola na crvenom tepihu

A post shared by Celia Kritharioti (@celiakritharioti) on Feb 22, 2017 at 11:34am PST Angela Sarafyan, poznata po ulozi u naučno-fantastičnoj seriji Zapadni svet,...