Connect with us

Okršaj bikinija: Ove lepotice u kupaćim kostimima su obeležile leto



Extra

Okršaj bikinija: Ove lepotice u kupaćim kostimima su obeležile leto

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

#Mykonos

Una foto publicada por Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) el

Leto je omiljeno godišnje doba popularnih zgodnih dama, koje koriste svaku priliku da istaknu zanosne obline u kupaćim kostimima i obraduju brojne pratioce na društvenim mrežama.

Mnoge javne ličnosti mamile su uzdahe fotografijama u bikiniju, a ovo su samo neke od njih: Kylie Jenner

  🍒   Una foto publicada por Kylie (@kyliejenner) el

Gigi Hadid

baewatch 👟 @seafollyaustralia #seafolly Una foto publicada por Gigi Hadid (@gigihadid) el

Kim Kardashian

  Selfish in Mexico   Una foto publicada por Kim Kardashian West (@kimkardashian) el

Iggy Azalea

#legend Una foto publicada por Iggy :) (@iggy_azalea_1990) el

Britney Spears

  Still dreaming a mile a minute… 💙   Una foto publicada por Britney Spears (@britneyspears) el

Cara Delevingne

Taylor Swift

  🌴   Una foto publicada por Taylor Swift (@taylorswift) el

Bella Hadid

Una foto publicada por Bella Hadid (@bellahadid) el

Ciara

  Una foto publicada por Ciara (@ciara) el

Christina Milian

#HappyHour starts now SOMEWHERE right? Get @VivaDivaWines ordered straight to your doorstep at Wine.com 🍹🍾 Una foto publicada por Christina Milian (@christinamilian) el

Kourtney Kardashian

  Sundaze 🍒   Una foto publicada por Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) el

Bella Thorne

Lea Michele

  J U N E 1 ✨   Una foto publicada por Lea Michele (@msleamichele) el

Kendall Jenner

sneak peek @kendallandkylie bathing suits w/ Top Shop Una foto publicada por Kendall Jenner (@kendalljenner) el

Nicole Scherzinger

  Una foto publicada por Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) el

Ko vam se najviše dopada?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Loading...

5 Comments

5 komentara

  1. V

    11 September 2016 at 12:46 pm

    Ceca…

  2. marko

    11 September 2016 at 2:51 pm

    Cara Delevingne , Bella Thorne , Kendall Jenner.

  3. hana

    11 September 2016 at 8:30 pm

    u jest gadna ova Britney

  4. meanttofly

    12 September 2016 at 11:46 am

    britney ko neki cudan decak od pozadi

  5. bbbbb

    12 October 2016 at 8:38 pm

    Kortni kardasijan najbolja

Ostavite komentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ne propustite

To Top