Okršaj bikinija: Ove lepotice u kupaćim kostimima su obeležile leto

Objavljeno: 11.09. 11:12

#Mykonos

Una foto publicada por Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) el

Leto je omiljeno godišnje doba popularnih zgodnih dama, koje koriste svaku priliku da istaknu zanosne obline u kupaćim kostimima i obraduju brojne pratioce na društvenim mrežama.

Mnoge javne ličnosti mamile su uzdahe fotografijama u bikiniju, a ovo su samo neke od njih: Kylie Jenner

  🍒   Una foto publicada por Kylie (@kyliejenner) el

Gigi Hadid

baewatch 👟 @seafollyaustralia #seafolly Una foto publicada por Gigi Hadid (@gigihadid) el

Kim Kardashian

  Selfish in Mexico   Una foto publicada por Kim Kardashian West (@kimkardashian) el

Iggy Azalea

#legend Una foto publicada por Iggy :) (@iggy_azalea_1990) el

Britney Spears

  Still dreaming a mile a minute… 💙   Una foto publicada por Britney Spears (@britneyspears) el

Cara Delevingne

Taylor Swift

  🌴   Una foto publicada por Taylor Swift (@taylorswift) el

Bella Hadid

Una foto publicada por Bella Hadid (@bellahadid) el

Ciara

  Una foto publicada por Ciara (@ciara) el

Christina Milian

#HappyHour starts now SOMEWHERE right? Get @VivaDivaWines ordered straight to your doorstep at Wine.com 🍹🍾 Una foto publicada por Christina Milian (@christinamilian) el

Kourtney Kardashian

  Sundaze 🍒   Una foto publicada por Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) el

Bella Thorne

Lea Michele

  J U N E 1 ✨   Una foto publicada por Lea Michele (@msleamichele) el

Kendall Jenner

sneak peek @kendallandkylie bathing suits w/ Top Shop Una foto publicada por Kendall Jenner (@kendalljenner) el

Nicole Scherzinger

  Una foto publicada por Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) el

Ko vam se najviše dopada?




ŠTA VI KAŽETE? Ostavite komentar


Komentari koji sadrže vređanje i širenje mržnju, kao i netoleranciju biće obrisani. Ukoliko želite sličicu pored komentara, registrujte se na sajtu www.gravatar.com

5 komentara

  1. Antelev@yahoo.com'

    V

    Hidden due to low comment rating. Click here to see.

    Thumb up 5 Thumb down 11

  2. marko.vasovic@yahoo.com'

    marko

    Cara Delevingne , Bella Thorne , Kendall Jenner.

    Thumb up 6 Thumb down 8

  3. djkfgkii@gmail.com'

    hana

    u jest gadna ova Britney

    Thumb up 14 Thumb down 7

  4. t@mail.com'

    meanttofly

    britney ko neki cudan decak od pozadi

    Thumb up 8 Thumb down 2

  5. boba.boba@gmail.com'

    bbbbb

    Kortni kardasijan najbolja

    Thumb up 2 Thumb down 0

dara bubamara
Hot or not

HOT or NOT: Dara Bubamara inspirisana Minnie Mouse

Kada je reč o stajlingu Dare Bubamare modni kritičari idu od hvalospeva do najtežih pogrdnih komentara, ali ona, u svom stilu, ne haje mnogo za...