Vendi progovorila: Crna magija na estradi!

U svom stilu o crnoj magiji

Vesna Vukelić Vendi tvrdi da na estradi ima onih koji se bave crnom magijom!

Pevačica je u razgovoru sa novinarima lista Alo! potvrdila da zna da ima slučajeva đavolje sile na estradi. “Magija je đavolja sila i zamka koju đavo i njegova legija, demoni, postavljaju na čoveka preko drugih ljudi. Da bi se zaštitili od svega toga, moramo ići na molitve, ispovedati se, pričestiti i biti bogu sluge. Za sile zla radi na primer Tom Kruz, ali nema trag božji i ne shvata da će posle smrti odgovarati. I Madona kao takva, kojoj se dive, i ona se moli, ali kome? Moli se mamonu, znači ona se moli nekome ko nije bog, ali to neće moći doveka. Nekada se pojavljivala vračara Cica, koja je dočekivala pevačice na aerodromu. I jedna pevačica je nju predstavljala kao tetku, pa se kasnije okrenula bogu. To što se neko pričešćuje, ne znači ništa ako se nije ispovedio. Što ne da milionski pokradeni kapital sirotinji? To što časti sveštenika nekoliko stotina evra ništa ne znači. Bog se gnuša takvih prevranata“, rekla nam je Vendi.

Iako nije htela da pominje imena pevačica koje koriste crnu magiju, sem jedne – Goce Božinovske. “Najmešnije mi je bilo što sam pročitala da Gordana Božinovska veruje u numerologiju i da je kao datum njenog fingiranog rođenja stavila da je 65. godište, a ona je 64. I po tom lažnom broju je izračunato da je njen magičan broj jedan, a u stvari je broj dva. Ti ljudi ne mogu čak ni da lažu, kakva glupost! To je toliko plitko, ograničeno i glupo ”, rekla je Vendi i dodala da Indiru Radić redovno sreće u crkvi.

“Ja odlazim na liturgije i viđam Indiru Radić i kako nikada nas nijedan paparaco nije slikao, a svi novinari su naprosno obavešteni da 40 kilometara od Beograda jedna ide da se moli bogu i meni je mučno to hvalisanje i dogovaranje”, završava Vesna.

Izvor: Alo!

13 Komentara!

  1. Mita

    Ulepsa mi dan svaki put kada progovori

    Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 49 Thumb down 2

  2. Sonja

    Zamislite dete koga vaspitava ona.

    Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 48 Thumb down 4

  3. MilicaSAlaBAla

    Glupa je k’o noc,jadna ta cerkica koja odrasta uz majku debilcinu!!

    Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 28 Thumb down 8

  4. ANDRIJANA

    Previse izvestacena!!!!!!!!!!to je sve sto imam rec’

    Hot debate. What do you think? Thumb up 8 Thumb down 5

  5. bonny

    Trebalo bi da racuna bolje jer ako je Goca rodjena godinu pre ne moze konacan broj da joj bude veci nego manji. Lupeta gluposti.

    Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 1

  6. SamoRIRI

    Pa prva mi ona izgleda kao da se bavi time. :S

    Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 1

  7. Petar Vuk

    Samo bih zamolio novinara da posto mi pravoslavci imamo jednog boga i zna se na kog je Vendi mislila da ubuduće piše velikim slovom. Znači – Bog!

    Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 2

  8. ikaccc

    ona je prsla retko kad citam njene izjave ali ovo je propalitet sad tek vidim

    Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 1

  9. Twixerica

    Sta umislja ova?!

    Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 1

  10. Spiridon Kopicl

    jao ova nabrojala sve neciste sile, satanu, demona, zloduha…iju
    u Ime Oca i Sina, i Svetoga Duha Amin dalje od nas sve sto je necisto…

    Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 0

  11. Nedim

    dobro da ne rece jos i mefisto hahaha

    Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

  12. Nedim

    znaci, Bog velikim slovom obavezno, On zasluzuje samo najdublje postovanje!

    Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

  13. Japanac

    hahahahaha crna madjija xD urokljiva vjestica, gavran, crna je*ena macketina xD( kako pjeva Edo Maajka xd)
    znaci ono bas smo povjerovali

    Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

Ostavi komentar

Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, rasnu, versku i nacionalnu mržnju, kao i netoleranciju svake vrste biće obrisani. Komentari koji se ne tiču teme teksta na koji se komentariše, biće obrisani. Družimo se, i budimo pozitivni! :-)